پایگاه اطلاعات دامپزشکی

تاریخ: شنبه 11 شهریور 1391 ساعت: 19:35 بازدید: 444 نویسنده: امیر رمضانی


ScienceDirect یک منبع اطلاعاتی مهم و ضروری برای میلیونها متخصص در سراسر جهان است. این منبع بزرگترین مجموعه الکترونیکی جهان از اطلاعات تمام متن و کتابشناختی در زمینه علوم، فناوری و پزشکی را دربردارد) ارائه دهنده بیش از یک چهارم اطلاعات علمی، پزشکی و فنی. (از زمانیکه SD در 1997 به بازار عرضه شد، از یک پایگاه اطلاعاتی وب از مجلات الکترونیکی الزویر به بزرگترین فراهم کننده جهانی از متون علمی، فنی و پزشکی  STM Literature ( تکامل یافته) است.
بیش از 2000 مجله و صدها کتاب از ناشر الزویر شامل عناوین معتبر مانند Lancet، دستنامه های سری اقتصاد و… قابل دسترس در SD است. کاربران می توانند به بیش از 8 میلیون و ششصد و شصت مقاله تمام متن و بیش از 90 میلیون رکوردهای چکیده از تمام حوزه های علوم دسترسی یابند. مقالات قبل از آنکه در مجلات چاپی منتشر شوند بصورت پیوسته قابل دسترس هستند و ویژگی چندرسانه ای مجلات پیوسته آنها را از مجلات چاپی متمایز می کند، و هر سال بیش از 1600 نشریه و 1200 کتاب را منتشر می نماید.

پوشش موضوعی آن عبارتند از:
کشاورزی و علوم زیستی، دامپزشکی و علوم دامی، هنرها و علوم انسانی، بیوشیمی، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی، تجارت، مدیریت و حسابداری، مهندسی شیمی و شیمی، علوم تصمیم گیری (Decision Sciences)، زمین شناسی و علوم سیاره ای، اقتصاد و اقتصاد سنجی، امور مالی، انرژی، مهندسی محیط زیست،ایمنی شناسی و میکروبیولوژی، علوم مواد و ریاضیات، پزشکی و دندانپزشکی، علوم اعصاب، پرستاری، فارماکولوژی، سم شناسی و علوم دارویی، فیزیک و ستاره شناسی، روانشناسی و علوم اجتماعی.

برای ورود به این پایگاه بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://www.sciencedirect.com

برای دانلود فایل های راهنمای این پایگاه بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:
فایل ضمیمه:

برای مشاهده و دانلود ویدئوهای آموزشی این پایگاه به لینک های زیر مراجعه نمایید:موضوعات:پایگاه های لاتین ,
آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-ScienceDirect- آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-ScienceDirect- آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-ScienceDirect- آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-ScienceDirect- آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-ScienceDirect- امتیاز : 259 دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 11 شهریور 1391 ساعت: 19:27 بازدید: 438 نویسنده: امیر رمضانی

عنوان کامل: AGRICultural OnLine Access

پوشش موضوعی: کشاورزی و موضوعات وابسته از قبیل علوم دام و جانوری, حشره‌شناسی, علوم گیاهی, جنگل‌داری, شیلات و آبزیان, زراعت و سیستم‌های زراعی, اقتصاد كشاورزی, آموزش و توسعه, غذا و تغذیه انسانی, علوم زیستی و زمین. این بانک از طریق اینترنت در دسترس قرار می‌گیرد و روزانه روزآمد می‌شود.

پوشش زمانی:  1970 به بعد. از سال 1984 رکوردهای پایگاه های دیگر را نیز پوشش می دهد که عبارتند از:

American Agricultural Economic Documentation Center

Food Nutrition Information Center

پوشش جغرافیایی: بین المللی

فاصله روزآمد شدن:  ماهانه

تعداد رکورد  3/3 :میلیون

نوع اطلاعات: اطلاعات کتابشناختی + چکیده

منابع اطلاعات:  مقالات 1400 مجله، مجموعه ی جامعی از نوشتجات آمریکا ، تک نگاشت ها، پایان نامه ها ، پروانه ثبت اختراعات و مقالات کنفرانس ها در زمینه کشاورزی. این پایگاه دارای اصطلاح نامه می باشد .

تهیه کننده: کتابخانه ملی کشاورزی آمریکا (U.S. National Agricultural Library)

برای ورود به پایگاه  AGRICOLA بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://agricola.nal.usda.gov

برای دانلود فایل های حاوی معرفی و راهنمای استفاده از این پایگاه که به دو بخش راهنماهای فارسی و انگلیسی تقسیم شده اند، بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:موضوعات:پایگاه های لاتین ,
آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-AGRICOLA آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-AGRICOLA آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-AGRICOLA آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-AGRICOLA آشنایی-با-پایگاه-اطلاعاتی-AGRICOLA امتیاز : 270 دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 11 شهریور 1391 ساعت: 17:38 بازدید: 510 نویسنده: امیر رمضانی

نرم افزار veterinary Gate یا دروازه دامپزشکی یک نرم افزار بسیار پر کاربرد است و از نکات مهم این نرم افزار راحتی و روان بودن کار با آن است.مزایای بسیاری وجود دارند که باعث می شوند که نرم افزار veterinary Gate را به یکی از پر دانلودترین نرم افزارهای رشته دامپزشکی در سراسر جهان تبدیل کند.

دانلود نرم افزار  Veterinary Gate


مزایای استفاده از نرم افزار VeterinaryGate در ادامه مطلبموضوعات:نرم افزارها ,
دانلود-نرم-افزار-کاربردی-Veterinary-Gate دانلود-نرم-افزار-کاربردی-Veterinary-Gate دانلود-نرم-افزار-کاربردی-Veterinary-Gate دانلود-نرم-افزار-کاربردی-Veterinary-Gate دانلود-نرم-افزار-کاربردی-Veterinary-Gate امتیاز : 293 ادامه مطلب| دیدگاه(1)

تاریخ: شنبه 11 شهریور 1391 ساعت: 01:43 بازدید: 2088 نویسنده: امیر رمضانی

باید از تمامی تجربه ها و تلاش های کشورهای دیگر و افراد مختلف در سرتاسر جهان برای ساختن یک فضای با نشاط دانشگاهی استفاده کرد تا ضمن دارا بودن دانشگاهی خوب، ورودی و خروجی این دانشگاه ها نیز افرادی با تجربه و با دانش باشند. این مطلب نگاهی بسیار کوتاه به ۱۰ دانشکده دامپزشکی برتر کشور ایالات متحده امریکا به همرا ه تصاویر بسیار زیبا از این دانشکده ها دارد. شما می توانید این فایل ها را که به دو صورت pdf و word تهيه شده است، از طریق لینک های زیر دریافت نمایید:

دانلود فايل به صورت pdf

 دانلود فايل به صورت word

..............................................................

تهیه و تنظیم مطلب از سعید سیریموضوعات:تخصصی ,
۱۰-دانشکده-دامپزشکی-برتر-کشور-ایالات-متحده-امریکا ۱۰-دانشکده-دامپزشکی-برتر-کشور-ایالات-متحده-امریکا ۱۰-دانشکده-دامپزشکی-برتر-کشور-ایالات-متحده-امریکا ۱۰-دانشکده-دامپزشکی-برتر-کشور-ایالات-متحده-امریکا ۱۰-دانشکده-دامپزشکی-برتر-کشور-ایالات-متحده-امریکا امتیاز : 397 دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 11 شهریور 1391 ساعت: 01:39 بازدید: 4580 نویسنده: امیر رمضانی
دانلود-کتاب-دارونامه-دامپزشکی دانلود-کتاب-دارونامه-دامپزشکی دانلود-کتاب-دارونامه-دامپزشکی دانلود-کتاب-دارونامه-دامپزشکی دانلود-کتاب-دارونامه-دامپزشکی امتیاز : 469 دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|
موضوعات
نظرسنجی
خدمات این وبلاگ را چگونه ارزیابی می کنید؟


نتايج|| آرشیو نظرسنجی