پایگاه اطلاعات دامپزشکی- معرفی کاملترین بانک مقالات فارسی دامپزشکی

تاریخ: جمعه 03 شهریور 1391 ساعت: 13:29 بازدید: 2883 نویسنده: امیر رمضانی

نام وبلاگ: وبلاگ دامپزشک

شرح وبلاگ: کامل ترین بانک مقالات فارسی دامپزشکی

آدرس وبلاگ: http://vet.mihanblog.com

مدیریت وبلاگ: دکتر عقیل علیدوستی

درباره وبلاگ: سال ها پیش وقتی در موتورهای جستجو به دنبال مطالب و مقالات دامپزشکی می گشتیم به نتایج قابل قبولی دست نمی یافتیم و نتیجه جز مطالب پراکنده، خلاصه، غیر قابل تائید نبود. سایت ها و وبلاگ های مرتبط با دامپزشکی در آن زمان از لحاظ علمی دارای کارکرد ضعیف و  دوره ای و غالباً کپی برداری بودند یا به دلیل وابستگی به ارگان های دولتی و خصوصی اهم توجه آنها معطوف به وظایف سازمانی و معرفی خویش در فضای اینترنت، معرفی محصولات و خدمات و  دست یافتن به سود اقتصادی بیشتر بود و کمبود مرجع اینترنتی که در آن مقالات و مطالب مرتبط با علم دامپزشکی در آن به زبان  فارسی گرد آوری شده باشد همواره احساس می شد.

از همان زمان بر خود واجب دانستیم به جای انتظار خود دست به اقدام بزنیم و گام هایی هر چند کوچک در جهت معرفی این رشته شیرین علم و فراهم کردن جدیدترین مطالب مرتبط با علم دامپزشکی برداریم. در همین جهت پس از بررسی های لازم به این نتیجه رسیدیم که در جهت ارتباط آسان تر با مخاطب بهتر است این مطالب در قالب یک وبلاگ ارائه شود. لذا با بررسی های لازم سرویس دهنده مناسب و نام کاربری "vet" به معنای "دامپزشک" برگزیده شد و پروژه وبلاگ دامپزشک رسماً از فروردین ماه سال 1385 شروع به فعالیت نمود.

از روزهای اولیه راه اندازی این وبلاگ سالها می گذرد و همواره با تلاش تیم کاری و محبت بازدیدکنندگان بر بازدید های روزانه و ماهانه این وبلاگ افزوده می شود تا جایی که امروزه این وبلاگ پایگاهی محبوب و شناخته شده در بین دانشجویان دامپزشکی، دارندگان حیوانات خانگی، پرورش دهندگان دام و طیور و ... گردیده است.

وبلاگ دامپزشک برای اولین بار در ایران دارونامه دامپزشکی را به زبان فارسی و قابل نصب در اکثر تلفن های همراه را با نام Pharmovet تولید  و به صورت رایگان به بازدیدکنندگان خود ارائه نمود.موضوعات:پایگاه های فارسی ,
معرفی-کاملترین-بانک-مقالات-فارسی-دامپزشکی معرفی-کاملترین-بانک-مقالات-فارسی-دامپزشکی معرفی-کاملترین-بانک-مقالات-فارسی-دامپزشکی معرفی-کاملترین-بانک-مقالات-فارسی-دامپزشکی معرفی-کاملترین-بانک-مقالات-فارسی-دامپزشکی امتیاز : 597 دیدگاه(1)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات

نویسنده: Mohammad
عنوان: معرفی کاملترین بانک مقالات فارسی دامپزشکی
سلام وبلاگ جالبی دارید
پاسخ:---

صفحات نظرات
1 |
موضوعات
نظرسنجی
خدمات این وبلاگ را چگونه ارزیابی می کنید؟


نتايج|| آرشیو نظرسنجی